Yasal Bildirim ve Koşullar
Subor Boru Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’ye ait olan web sitemize hoş geldiniz. Subor, bu web sitesini ziyaretçilerinin hizmetine aşağıdaki Site Kullanım Hüküm ve Şartları (“Kullanım Koşulları”) çerçevesinde sunmaktadır. Bu Siteden yararlanırken Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız, Kullanım Koşullarını kabul etmediğiniz takdirde Siteyi kullanmamanız önerilir. Subor, Site içeriği ve işbu Kullanım Koşulları üzerinde önceden bilgi vermeksizin periyodik olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • Site İçeriğinin Kullanılması
  • Telif Hakkı
  • Ticari Markalar
  • Teminat veya Taahhütsüzlük
  • Lisanssızlık
  • Gizlilik Bildirimi


Site İçeriğinin Kullanılması
Site içeriğini aşağıdaki koşullar çerçevesinde görüntüleyebilir, indirebilir ve yazdırabilirsiniz: (a) içerik yalnızca bilgi amaçları doğrultusunda kullanılabilir ve (b) içerik üzerinde hiçbir şekilde değişiklik veya düzenleme yapılamaz. Site içeriği yeniden yayınlanamaz, dağıtılamaz, türevsel çalışmaların hazırlanmasında kullanılamaz veya burada açıkça izin verilen şekiller dışında hiçbir şekilde kullanılamaz.
Subor web sitesinde yer alan hiçbir ticari marka, logo veya mülkiyete haiz diğer bilgileri (görüntü, metin, sayfa şablon veya formları da dahil olmak üzere) Subor tarafından açıkça izin verilen haller dışında hiçbir kullanım için adapte edilemez veya sözkonusu teknikler araclığıyla yarar sağlanılamaz. Subor’un adını veya ticari markalarını içeren hiçbir alt etiket veya diğer “gizli metinler”, Subor tarafından açıkça izin verilmediği sürece kullanılamaz. Subor logosuna veya mülkiyete haiz diğer grafik veya ticari markalar, kesin yazılı izin verilmeksizin hiçbir bağlantının bir bölümü olarak kullanılamaz.

Telif Hakkı
Copyright 2008-2016 “www.subor.com.tr” Her Hakkı Saklıdır. Subor İnternet sitesinde bulunan metin, görüntü, grafik, ses dosyaları, animasyon dosyaları, video dosyaları ve düzenlemeleri tamamen Telif Hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakkı korumalarına konudur. Söz konusu materyal ticari kullanım veya dağıtım amacıyla kopyalanamayacağı gibi, değiştirilemez ve diğer web sitelerine gönderilemez.

Ticari Markalar
Subor internet sitelerinde görüntülenen tüm markalar, aksi belirtilmediği sürece, Subor’un başlıca markalarının kurumsal logo ve amblemleri de dahil olmak üzere Subor’un telif haklarına tabidir.

Teminat veya Taahhütsüzlük
Bu bilgiler Subor tarafından “olduğu gibi”, hiçbir zımni garanti, belirli bir amaca uygunluk veya ihlalsizlik taahhütleri de dahil olmak (ancak bunlarla sınırlı kalmamak) üzere, herhangi bir ima veya kati teminatta bulunulmaksızın sağlanmıştır. Sağlanan bilgilerin doğru olduğuna inanılmakla beraber, hata veya eksiklikler bulunabilir.

Lisanssızlık
Subor, yenilikçi ve bilgilendirici bir web sitesi hazırlamayı amaçlamıştır. Sizlerin de bu yaratıcı girişimden bizler kadar keyif almasını ümit ediyoruz. Ancak Subor’un, patent, ticari marka ve telif hakları da dahil olmak üzere fikri mülkiyetini korumak zorunda olduğunu anlayışla karşılamanızı bekleriz. Dolayısıyla bu web sitesinin Subor’un fikri mülkiyetlerine yönelik olarak hiçbir şekilde lisans vermediğini takdir etmenizi rica ederiz.

Gizlilik Bildirimi
Web sitelerimizi ziyaret ederken internet servis sağlayıcınız, sitemizi ziyaret ettiğiniz web sitesi, güncel olarak ziyaret ettiğiniz web siteleri ile ziyaretinizin süresi ile tarihi web sunucularımız tarafından otomatik olarak kaydedilir. Subor, ürünlerine gösterdiğiniz ilgiden ve web sitesini ziyaretinizden ötürü sizlere teşekkür ederiz. Gizliliğiniz bizler için önemlidir ve sitelerimizi ziyaret ederken kendinizi güvende hissetmenizi isteriz. Kişisel verilerinizin işlenmesi sırasında gizliliğinizin korunması, özel olarak dikkat gösterdiğimiz bir konudur. Ancak Subor Web Sitesi, işbu gizlilik bildiriminin kapsamına girmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir.